Финансист, экономист, менеджер-управленец Archived

231776be2dc10ec Ukraine

Published: 2018-07-19 Ad Code: yj0Zxr4 Views: 595

                                                                                     РЕЗЮМЕ

                             

                                                             Накоп’юк Олексій Віталійович                                               

                                  

Загальні відомості: 1985 р.н., Черкаська обл., м. Тальне, українець, одружений, маю дочку 2016 р.н.

Адреса постійного проживання: м.Київ, Дпрницький район, вул. Архітектора Вербицького.

Телефон: моб.  066-524-88-81

e-mail: nakopjuk@gmail.com

 

Освіта: В 2001 р. закінчив школу І-ІІ ступенів з відзнакою в місті Тальному Черкаської області;

В 2003 р. закінчив Тальнівський  економіко-математичний ліцей із золотою медаллю;

В 2007 р. отримав диплом бакалавра з відзнакою, а в 2009 р. диплом магістра по спеціальності «Інженер-механік» (Автомобілі та автомобільне господарство)  Національного транспортного університету;

В 2011 р. отримав диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Фінанси та кредит» Тальнівського будівельно-економічного коледжу.

У 2008 р. закінчив військову кафедру НТУ, отримав звання молодшого лейтенанта запасу.

 

Досвід роботи: З 15.08.08 р. працював провідним спеціалістом керівництва територіального управління в Одеській області Головної державної інспекції на автомобільному транспорті Міністерства транспорту та зв’язку України (урядовий орган виконавчої влади);

27.08.2010  р.  переведений на посаду головного спеціаліста центрального апарату Фінансового управління відділу бухгалтерського обліку та звітності Головавтотрансінспекції Мінтрансзв’язку  (державний інспектор). Займався авансовою звітністю (витрати на відрядження, пошту та інші послуги), розрахунком з дебіторами-кредиторами, брав  участь у перевірках територіальних управлінь інспекції щодо їх фінансової дисципліни.

З 01.10.2010 р. - головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Фінансового управління Головавтотрансінспекції.

З 08.12.2011 р. – начальник фінансово-економічного відділу у складі Фінансового управління Головавтотрансінспекції.  Займався веденням фінансово-економічного аналізу використання бюджетних коштів центрального апарату та територіальних управлінь Головавтотрансінспекції, контролем за виконанням затвердженого кошторису територіальними управліннями, веденням авансової звітності, обробкою та узагальненням інформації, зведенням показників ефективності використання бюджетних коштів, збором та веденням економічних та фінансових показників, укладанням договорів, перевіркою відповідності укладених договорів затвердженому кошторису та здійсненням контролю за ціновим і ефективним використанням бюджетних коштів, закриттям контрольно-реєстраційних карток  Міністерства інфраструктури України.

07.08.2012 у зв’язку з ліквідацією Головної державної інспекції на автомобільному транспорті переведений на посаду заступника начальника відділу бухгалтерського обліку, звітності та розрахунків – заступника головного бухгалтера новоствореного центрального органу виконавчої влади Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті (Укртрансінспекції).

28.01.2016 у зв’язку з реорганізацією Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті переведений на посаду начальника Фінансового управління Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки), звільнений за угодою сторін у березні 2016 року.

З квітня 2016 року по листопад 2017 року перебував фінансовим аналітиком та радником Директора з продажів у комерційній організації.

З грудня 2017 року по сьогоднішній день перебуваю фізичною особою-підприємцем (основний КВЕД 56.10 «Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування»). Адміністративна та організаційна робота в управлінні рестораном.

 

У 2009 р. нагороджений похвальною грамотою начальника  Головавтотрансінспекції та нагрудним знаком «За бездоганну службу» ІІ ступеня Головавтотрансінспекції.

У 2011 р. нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник Головавтотрансінспекції»,  маю 9 ранг державного службовця

У  2013 р. нагороджений подякою Міністра інфраструктури України

У  2014 р. нагороджений подякою Голови Укртрансінспекції

У  2015 р. нагороджений подякою Голови Укртрансінспекції

 

Знання мов: рідна мова – українська, вільне володіння – російська, базові навики – німецька.

 

Додаткові відомості: Шкідливих звичок не маю. Цілеспрямований, комунікабельний, відповідальний, пунктуальний, вміння та бажання працювати в команді.

  Володіння комп’ютером на рівні користувача: Microsoft Office (Word, Excel, Outlook), бухгалтерська програма «Парус», «1-С:Підприємство», Інтернет. Знання офісної техніки.

Водійське посвідчення (категорії ”В” та ”С”)

Job details

Salary

From 500 EUR

Employment Type

Full time

Education

Higher

* All fields are required
Cancel
Select bus line